Hizmetlerimiz

İş süreçlerinin altında yatan karmaşıklığın üstesinden gelmek, uzmanlık gerektirir.

Endüstri 4.0

4. Sanayi Devrimi daha çok fabrikaları etkileyecek gibi görünse de aslında gelecekteki sosyal hayatımızı da etkileyecek yeniliktir.

Süreçlerinizi birlikte belirleyelim, teknolojik çözümler üretelim.


Müşterilerimize, finansal hizmetlerden IK hizmetlerine kadar tüm sektörlerde, dönüştürülmüş ve otomatikleştirilmiş müşteri deneyimleriyle daha fazla çözüm sağlama konusunda yardımcı oluyoruz.

NFD’nin süreç dönüşüm hizmetleri, kaynaklarınızın en verimli şekilde kullanılmasını, zayıflıklarınızı en etkin şekilde güçlendirmeyi, rakiplerinize karşı bir adım önde olmayı, global gelişmelere ayak uydurmanızı hedeflemektedir.

Mevzuata uygun gelişmeleri yakından takip etmek ve dönüşüm süreçlerinden faydalanmak için bizi aramanız yeterlidir. Sizlere en uygun çözümleri minimum maliyetlerde hazırlamaktayız.

Alan Yönetimi

K0

Alan Yönetimi
Mesleki Eğitim

0+

Mesleki Eğitim
Mutlu Kullanıcı

0+

Mutlu Kullanıcı

Kuruluşumuzdan bugüne kadar kısaca kendimizi tanıtmak isteriz;

  • 1999 Yılından itibaren faaliyet gösteren firmamızı, bugüne kadar getiren en önemli özelliklerimiz, kolay ulaşılabilir olmamız, süreçlerde geçmiş deneyimlerimizden yararlanıp yeni teknolojilere uyarlayabilmemiz ve problemlere farklı bakış açısı ile çözümler üretebilmemizdir. 
  • Ekibimizi yetenek, bilgi ve tecrübelerine göre görevlendirip, farklı kaynak ve alanlardan da faydalanabiliyoruz. Muhasebe, finans, insan kaynakları, idari işler, lojistik, depolama, üretim, satın alma, satış, dış ticaret, yönetim süreçlerini en iyi şekilde analiz edip en yalın uygulamaları kurguluyoruz.
  • Takım arkadaşlarımızın her türlü bilgiye ulaşabilmesi için imkanlarımızı sonuna kadar kullanıyoruz. Eğitim kaynaklarına ciddi yatırımlar yaparak ekibimizin gelişimini destekliyoruz.
text that describes this image

Deneyimli Ekip

Endüstrinin her köşesinden gelen deneyimli bir uzmanlarımız ile işlerinizi sizin gibi önemsiyoruz. Ekibimiz onlarca yıllık tecrübesini müşterilerimizin sorunlarını çözüme ulaştırmak için kullanmaktadır.

Misyon & Değerler

Misyonumuz, müşterilerimizin performanslarında belirgin, kalıcı ve önemli gelişmeler sağlamasına yardımcı olmak. Olağanüstü insanları çeken, geliştiren, heyecanlandıran ve koruyan büyük bir firma kurmaktır.

Kurumsal Sorumluluk

Toplumda olumlu değişim yaratan güvenilir iş uygulamalarını benimsemeye inanıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz topluma, anlamlı ve pozitif bir şekilde katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Çözüm Üretimimiz

Müşterilerimizin daha iyi performans göstermelerine ve yüksek endüstri sıralaması elde etmelerine yardımcı olacak uçtan uca özelleştirilmiş çözümler kullanmaya ve üretmeye devam ediyoruz.

Kolay Ulaşılabilirlik

Bize her an tüm mecralardan kolaylıkla ulaşabilmeniz için gerekli tüm teknolojik donanımı kullanıyoruz. Bir sorun ile karşılaştığınızda, bu sorunlar çığ gibi büyümeden anlık müdahaleler ile birikmesini engelliyoruz.

Partnerlerimiz

NFD olarak,  müşterilerimizin pazarda kazanmalarına yardımcı olmak için endüstri alanları ve teknolojileri alanlarında deneyimli partnerler ile takım çalışmaları yürütüyoruz.