İhtiyaç anında NFD yanınızda

 • Analiz Ediyoruz

  Analiz sürecinde firma ihtiyaçları ve alt yapısı incelenir. Alt yapı eksiklerinin giderilmesi için hazırlıkların yapılması sağlanır. İhtiyaçların giderilmesi süreci için iş çizelgesi çıkarılır. Neler yapılacağı, hedefler, mevcut durum ve çalışma sonrası durum karşılaştırmaları paylaşılır.

 • Geliştiriyoruz

  Geliştirme sürecinde, seçilen paket yazılımın yeterli olmaması durumunda ilave geliştirmeler hazırlanır. Test ortamı oluşturulur ve işleyiş testleri yapılır, karşılaşılan sorunlar giderilir, tamamlanan süreçler kademeli olarak canlı sisteme alınır.

 • Uygulama Süreci

  Uygulama sürecinde canlı sistem üzerinde testler yapılır, kurulum ve yapılandırmalar sağlanır. Süreç ve sistem ile ilgili eğitim verilir, kullanım kılavuzu dokümanları teslim edilir.

 • Destek Hizmeti

  Uygulama kullanılmaya başlandığında, karşılaşılan karışıklıkların giderilmesi, hataların çözülmesi, kullanıcı hatalarının bilgilendirilmesi vb. tüm destek ihtiyaçlarında destek hizmeti vererek sorunlarınıza çözümler sunuyoruz.

 • Danışmanlık Hizmeti

  İş sürecinizi basitleştirmek, kişiye değil sisteme bağlı bir yapı kurmak, alt yapınızı güçlendirmek, veri güvenliğinizi sağlamak, işinizi geliştirmenizi sağlamak için bilgi birikimimizi ve global örnekleri sizlere sunuyoruz.